Koszyk

Zabawki wodne dla psa

Nie wszystkie zabawki dla psa nadają się do zabaw w wodzie. Dzisiaj przyjrzymy się tym, które warto zabrać ze sobą na wakacje! Jeśli Twój przyjaciel kocha pływać lub dopiero oswaja się z wodą, w waszym bagażu nie może zabraknąć tych akcesoriów.

Uciekające Jajo

piłka dla psa

Zabawka Uciekające Jajo od firmy Flamingo jest pusta w środku, dzięki czemu unosi się na wodzie. Dostępna jest w trzech rozmiarach. Przy wyborze należy pamiętać, że pies nie powinien być w stanie złapać zabawki do pyska. Przez swój nieregularny kształt jajo ciągle ucieka Twojemu psu! Świetnie sprawdzi się do zabaw w wodzie oraz na trawniku!

KONG Jumbler

piłki dla psa

KONG Jumbler to wodoodporna piłka! Idealnie sprawdza się, jeśli Twój przyjaciel kocha aportować. Zarówno w wodzie, jaki i na ziemi. Jumbler jest wytrzymały i zapewni psu kreatywną zabawę i różnorodność. Dzięki poręcznym uchwytom łatwo jest nią rzucać. Dodatkowo piłka tenisowa w środku i piszczałka zainteresuje Twojego psa, gdy on nie jest przekonany do aportowania i wchodzenia do wody.

Naszą recenzję Jumblera znajdziesz na Instagramie i TikToku.

KONG SafeStix

zabawka dla psa KONG

KONG SafeStix to bezpieczny patyk stworzony do rzucania. Zwykłe patyki mogą być dla psa niebezpieczne! Jeśli Twój pies kocha patyki, ta zabawka będzie idealnym wyborem. Oczywiście unosi się na wodzie więc sprawdzi się idealnie podczas wodnych zabaw!

Podsumowanie

Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci zabawek na wakacjach nad wodą. Jeśli Twój pies kocha aportowanie koniecznie spraw mu KONG SafeStix lub Jumbler. Jajo również będzie ciekawą alternatywą. Dodatkowo jeśli Twój przyjaciel dopiero oswaja się z wodą Jumbler będzie idealnym wyborem!

Inne wpisy:

Dlaczego warto podróżować z psem?

Udar słoneczny u psa – pierwsze objawy i pomoc

Jak schłodzić psa – 5 prostych sposobów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi klienci

Wysyłka do 24 godzin
Darmowa Dostawa od 119 zł
Darmowy zwrot do 30 dni

Odbierz 10% Rabatu!

Ciekawostki, nowości i promocje dla psów raz na tydzień w Twojej skrzynce. Zero Spamu.

proszę czekać...

Dziękujemy za zapis!